CELOSTNÍ MASÁŽ ŽENY

Je oslavou její vnitřní krásy, smyslnosti a citlivosti. Od úvodního rituálu dochází k  postupnému uvolňování napětí a stresů v těle, které je pak v pokročilém  stavu důvěry a bezpečí schopné přijímat celou řadu dalších doteků, následně pak prožitků.


Začíná technikami, které pomohou zbavit stresu a  únavy.Tzv. exit masáží celého těla včetně hlavy. Dále pokračuje otevíráním srdeční oblasti,masáží prsou, pevnějšími uzemňujícími a následně jemnými hravými doteky.

Intimní masáž pak přirozeně navazuje na předešlé techniky podle otevřenosti těla. Klientka má na sobě šátek, který je snímán podle potřeby masáže.

Pokud je již žena otevřena masáži bez předsudků, počátečního strachu a nervozity a zajímá ji práce s vlastní energií, která by mohla působit na další oblasti těla a odkrývat další možnosti jejího energetického potenciálu. Tak, jak to cítí a potřebuje.  Přibližuje se tak od přijetí a osvobození svého těla k dalším prožitkům až k uvolnění léčivé energie.

 

Před masáží je vždy čas na rozhovor, po ní  na případné sdílení prožitku.
Míra intimity je u každé ženy respektována. Masáž je především láskyplným a něžným rituálem pro celé celé tělo, srdce i duši, nehodnotí a nestanovuje si cíl za každou cenu. Doporučujeme ženám si vyhradit čas o 30-40 min pro klidný průběh celého setkání.

 

Proč ženy v poslední době přicházejí?

Nabízíme bezpečné provázení fyzickými a energetickými procesy. Buď dosud neobjevenými, skrytými či potlačenými nebo již známými, ale nerozvinutými. Ženy teď často sdílejí, že se bojí vlastní obrovské energie. Co se bude dít, až se objeví a projeví? Jak zareaguje partner?  Zadusí je to snad samotné? Rovněž často hledají svou sílu a chtějí jí zvědomit a posléze se zbavit různých bloků v intimitě. V neutrálním prostoru si u nás můžete projít energetickou zkouškou, plně v těle, bez útěků mimo svoji schránku, bez strachu ze své třeba dosud neprojevené sexuální energie všemi náležitými prožitky, léčivými emocemi, ze zmatku a smutku skrze potěšení k uzdravení či nastartování nebo restartování přirozeného proudění ve vašem fyzickém i energetickém těle...Proč si nezkusit v nezávazném setkání bez strachu z klasických vztahových „ následků“ a „závazků“ tento proces objevit, realizovat pro zdravý vývoj. Nebo jen posílit to funkční, zdravé a radostné pro svoje záměry v životě či partnerství

 

 

 

 

 Více zde: https://masazetantricke.webnode.cz/tantricka-masaz-muzi/

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic