RITUÁL PRO PÁRY.....aktuálně speciální nabídka!  viz akce

Masáž páru je smyslným rituálem plným sdílení společného prožitku. Darujete si tím nejen možnost prožívání svobody v přítomnosti partnera, což je velkým obohacením každého vztahu, ale i možnou inspiraci pro Váš další partnerský život, kde by neměla chybět tolerance, hravost a radost z nekonečných možností objevování, pochopení pro nejrůznější druhy potěšení.

Partnerská masáž může být oslavou dlouholetého zralého vztahu, právě tak jako vzrušivou inspirací ve vztahu nabitém vzájemnou přitažlivostí.  Vždy přináší nové okamžiky, nezatížené očekáváním a omezením. Sváteční a bezpečný prostor vám umožní vyjít z vašich obvyklých hranic.

 

 

Poznáte svého partnera za jiných okolností, dozvíte se možná i mnohé o sobě. Možná v sobě objevíte i témata žárlivosti či závislosti, což může posunout vztah do nové hloubky a vzájemné upřímnosti. Maséři jsou tichými průvodci vašeho prožitku.

Cena 5500 Kč/120 min

                                                        LUXUSNÍ VARIANTA       

Prodloužená doba, více prostoru pro práci s energi a intimní masáž. Prostor pro Květinové rituály, občerstvení, dárek.         

 

Cena 7500 Kč/180 min

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic