Etika masáže

Vše, čemu se z nějakých důvodů zpronevěříme, se po zásluze jako odpověď vrátí. Ve vlastním zájmu buďme proto k sobě co nejvíce poctiví a pravdiví. Ono se to nakonec stejně vyplatí.
Úcta ke klientovi
Ten, kdo přišel prokazuje jistou objevitelskou odvahu a velkou důvěru v jiného člověka, svěřuje se nám do rukou, dovoluje na chvíli vstoupit hodně blízko do svého posvátného prostoru.
Pokora před darem doteku
Ten dar máme v podstatě každý, je to jeden z nejčistších komunikačních kanálů lidských bytostí, každý může být léčitelem.
Respektování hranic a možností každého
Každý má jinou kapacitu energie, jinou intenzitu prožitku a postupuje svým tempem, které bezpodmínečně respektujeme.
Úcta k vlastní energii
Unavený a vyčerpaný člověk těžko pracuje s energií někoho jiného. Proto musí dávající myslet na své rozpoložení a pohodu, znát způsoby, jak se dostat do své síly. Nebo vypnout či na chvíli přepnout. Neustále vyvažovat svou aktivitu jinými oblastmi a neodtrhávat se od skutečného života, rozdávat z dostatku a ne deficitu.
Vlastní cesta znamená mít z čeho rozdávat a neustále se učit
Každý, kdo se začal věnovat práci s lidmi, si musí přiznat, že učení nikdy nekončí, včetně příběhu jeho vlastního života, a alespoň jednou denně ho napadne ono „Vím, že nic nevím“. Pokora a úcta k něčemu vyššímu nad námi, jedno,  jak si to kdo představuje.
Přiznání vlastních omezení
Dělejme jen to, kde si stojíme pevně. Tantra pracuje se silnými energiemi a jakékoliv experimentální terapeutické zásahy se nevyplácejí. Někdy stačí s člověkem skutečně být přítomen, chápat, nechat věci dít a plynout.
Hravost a objevování namísto soutěžení, konkurence a posuzování
Pokud je člověk ponořen skutečně do toho co dělá, přirozeně si věří, nemá potřebu srovnávat se s jinými – cítí to tak a je veden zevnitř. Tantra by neměla být konkurenčním bojem, právě tak jako podnikání v ní. Tím by stavěla na hlavu svou vlastní filosofii. Volme raději pozitivní magii přitahování a přejme jiným totéž.
Vědomí sounáležitosti a propojení
Jednejme s druhým tak jemně, láskyplně a soucitně, jako bychom to byli my sami. Jen máme každý možná jiný „obal“, jinou tvář, jiný osobní příběh.
Radost a potěšení z dávání doteku
Tantrická masáž se spřádá jako tanec, jako příběh s neznámým koncem, jako obraz s mnoha barvami a výjevy, jako dobrodružná výprava. A o tom všem si vyprávíme beze slov. A tak trochu si i hrajeme.
 

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic