HELENA

 

 Jako žena jsem prožila období milenky, matky, dcery, znám dobře ženské manipulace i oběti. Odmala jsem milovala divadlo. Psala básně. Můj dlouhý a pohodlný zaměstnanecký život s benefity v docela hezkém povolání  v televizi ukončilo najednou volání :“ Tak to je všechno“? Očarování tantrou, hloubkou prožitků „na tělo“, bioenergetika, Osho a jeho hravé pojetí lidské spirituality, ženská komunita  a naše „tajemné cvičení pro ženy- Mohendžodaro“,  tanec, malování, to  mě zaměstnalo znovu  na řadu let . Nová krev v žilách!  Hltala jsem vše jak žíznivý na poušti. Jako studující „kněžka staré Evropy“ znovu  chodila do „ školy kouzel“. Konečně ta pravá  „kulturní antropologie“, kterou jsem před mnoha lety studovala!

 

       A tak mi už zase napadá , je to vše?  co je dál, za tím… ?  Jedno vím, pokud si  v životě nebudu hrát, a tím tvořit, s energiemi, barvami, slovem, dotekem, hlasem,  čímkoliv, tak uschnu .… Jsem plachá a odvážná zároveň. Znám ten smutek z popření sebe samé  a svého srdce velmi dobře, právě tak jako extatickou radost z tvoření. Znám už i  chvíle, kdy se úplně ztratíte  a nezbývá už než věřit ve vyšší moudrost.

  A mé rodině, spoluhráčům mého života, dospělým synům, partnerům minulým i současným, bych tu ráda za sebe nechala otisk veselé ne- oběti, aby se jim dobře dýchalo a byli milovaní  a volní!

 

Moje inspirace

 

Sedm transformačních  let hledání –roční výcvik bioenergetiky a bodyterapie, tři roky výcvik Posvátné tělo, vášnivý duch, kursy tantramasáží pro profesionální praxi (John Hawken). Cyklická škola tantramasáže (Denisa Palečková a Richard Vojík – Tantraworld),konstelační semináře(Jan Bílý), masérské rekvalifikační kurzy (Dexter Akademie),tříletá škola Tantra-jógy

pro ženy v meditačním centru Lažánky (Monika Sičová a Igor Samotný),dva roky 

učení u avalonské kněžky Katinky Soetens – Kněžky staré Evropy

Úžasnou školou života je pět let niterných setkávání se stovkami mužů i žen při tantrických dotekových rituálech, kdy každé setkání je pro mě zkouškou pravdivosti, zrcadlem i silným energetickým zářičem. 

 

Kontakt  mail: h.krovakova@tantra-sofia.cz  tel: +420 608 521 150

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DUSAN

 

Každé setkání má svůj význam, sílu a výsledek. Každé  jinou energii.  Každá žena přichází s jiným záměrem, podle toho, co se zrovna děje. K mému léčení srdcem  patří plná pozornost, schopnost držet prostor, ale i moje věčná hravost. Zažil jsem snad všechny typy reakcí na mužský svět a sexualitu, vztek, odmítání, strach, povyšování, manipulaci, ztuhlost i předstírání...a vím, že za tím vším jsou obavy  otevřít se životu na základě předešlých zkušeností a životního příběhu... ty se společně pokoušíme rozpouštět, pomalu a vlastním tempem každého, s naprostým respektem a bez posuzování, kdo a s jakou nedokonalostí , či v jaké fázi zralosti třeba přijde. Některé ženy se vracejí s cílem posouvat si hranice při poznavání sebe sama, odstraňovat bloky, uvolňovat tělo ( léčení joni- vaginální maping) a mysl, opouštět staré programy, zharmonizovat a otevřít tělo bezpečnému přijímání, okusit stav rozšířeného vědomí. Někdo přijde prostě jen ochutnat dotek a přítomnost mužské energie s léčivým srdcem.

 

V posledních letech mě inspiroval přístup Johna Hawkena, Alana Lowena a hlavně Andrewa Barnese a jeho uvolňování těla /odzbrojování -de armouring), práce s odstraňováním bolesti, potěšením aj.

Těší mě, že se lidé navracejí k významu a umění doteku.

 

Kontakt  mail: d.jurcik@tantra-sofia.cz  tel: + 420 774 347 772

 

Kurzy a výcviky
 

-Andrew Barnes – Tantrické odzbrojení I,II 2015 (Tantric body de-armouring), Tantrický celotělový energetický orgasmus 2016 (Tantric Full Body Energy Orgasm)

 

- John Hawken – Tantrický výcvik 2010 -2014 Posvátné tělo, vášnivý duch + návazující semináře pro pokročilé

- John Hawken - Dark Eros I,II
- John Hawken -Tao erotická masáž I, II

- John Hawken – seminář pro profesionální tantramaséry

- Sportovní a rekondiční masáže – rekvalifikační kurz 150 h (Dexter Academy)
- Tantraworld – cyklická škola tantra masáží - Denisa Palečková a Richard Vojík
- Amitha – indická masáž hlavy
- Reflexologie nohy + Ájurvédská masáž (Dexter Academy)
- Konstelace Jana Bílého a mužské kruhy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- „Původní povolání“: 28 let výběr, nákup a zpracování zahraničních dokumentů pro Českou televizi

- Životní zkušenosti: otec dvou dospělých dětí, kdysi aktivní, dnes rekreační sportovec

 

 

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic