Mohendžodáro

 

 

Cvičení probíhá pod ochranou známkou Mohendžodaro MUDr. Moniky Sičové, více informací najdete na  www.Mohendzodaro.cz

Toto tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy z indické starodávné tradice nás přesvědčí, že být ženou je opravdový dar.

Pomocí sestavy asán, práce se svaly pánevního dna a dechu se žena naučí rozvádět svoji sexuální energii do celého těla. Ovlivňuje to nejen její fyzické zdraví, ale i pocit sebevědomí a ženského vyzařování. Mohendžodaro je více než pouhým cvičením.

 

Mohendžodaro je pro mě velice jemná cesta, kterou se žena dostane znovu do své síly. Cítím, jak moc je nyní potřeba, aby ženy svou laskavostí, péčí a soucitem zahrnuly okolní svět. Aby mohly rozdávat, prvním krokem je vyléčit a posílit samu sebe. To je úkol, který jsem se rozhodla šířit nejen terapeutickou praxí a výukou tantrického přístupu k tělu, doteku a sexualitě, čemuž se plně věnuji se svým partnerem, ale i prostřednictvím cvičení Mohendžodáro. Stala jsem se akreditovanou cvičitelkou I.stupně a dále se vzdělávám pod vedením jeho zakladatelky MuDr. Moniky Sičové.

Líbí se mi,  že cvičení, které pocítíme na svém fyzickém těle, se posléze projeví v dalších jemnějších rovinách, aniž bychom o to příliš usilovali. Systém asán a cvičení je pevným základem, který každá žena naplní svým vlastním obsahem, svým příběhem ženství. Děje se tak postupně, proto Mohendžodaro potřebuje klid a čas. Každá žena si tak vlastně prožívá svůj nejniternější rituál, který si sama utkala z toho, co prožila. Pokud se tak děje v prostředí sdílení mezi dalšími ženami, účinek se násobí. To je na tom krásné a jedinečné. Sama Mohendžodaro užívám jednak k silnějšímu naladění na svůj vnitřní ženský svět, když je potřeba,  jednak k uctění krásných míst v přírodě, která potkám.  


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic