https://www.cestytransformace.cz

John Hawken

 

www.mohendzodaro.cz

MUDr. Monika Sičová

 

https://www.youtube.com/watch?v=U0OGMu_PnnA&feature=youtu.be

Tantricky orgasmus: Ženská ejakulace a G bod  ( odkaz na e book  na stránkách www.mohendzodaro.cz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malá lektorská  pauza

 

Po třech letech, kdy jsem jako lektorka šířila tantrajogu Mohendžodaro, si moje tělo řeklo o pauzu. Tedy, přesněji řečeno, jedna jeho půlka. Můj vnitřní muž se rozplýval do energie všude kolem. A jako vše si hledá harmonii, na chvíli zatoužila má duše po jasnosti, akci, činu, směru a cíli a vnějším světě. Možná dlouhé umírání mé matky a tolik tolik jinové energie s tím spojené, soucitu, zármutku, vnitřního čištění a uvědomování souvislostí rodu mě momentálně nedovolí tolik se“nořit“. Vše ve mně volá po jasu, jasnosti  a akci. Mužské asany  vibrují mým tělem s větším souzněním. Kromě inspirace je nutná i řádná expirace, kromě vhledu i výhled a efektivní pohyb směrem ven. Některé věci potřebují jasnou logistiku, odkud kam, jasnost záměru. Inu ,vše si hledá harmonii.

Chvíli se nyní  uvolňuji , aby z toho něco dalšího  tvořivého vzniklo. Ženskou energii plně pouštím na výlet nadále při tantrických masážích a terapiích,  má mužská část ať mi vytvoří pro moje žití co nejdříve nějaký nový  hezký prostor, ve kterém se svobodně  tančí, tvoří a miluje a s láskou předává dál. Ženské asany  Mohendžodara mám zapsané v těle, vím,  která právě mnou prostupuje, umím v sobě rozpoznat manipulující čarodějku i kněžku a všechny jejich podoby v každém projevu. To nezmizí.

Pokud některá z Vás padne na moje jméno či stránky (kromě stránek cvičitelek ještě www.tantra-sofia.cz), některé se již ptaly na další kurzy, tak nyní poskytuji  pouze soukromé hodiny pro 1 -4 ženy u mě ve studiu dle dohody a ceníku konzultací.

Jarní kurzy uveřejním na stránkách

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic