SPECIÁLNÍ MASÁŽE

 

 

Léčivé pohlazení od muže-

tříhodinový rituál pro ženy

 

 

 

Setkání s mužskou energií při rituálu nebo sérii setkání může být pro mnoho žen velmi relaxující, léčivé, smyslné a rozšiřující vědomí. Vhodné je rovněž i zacílení masáže. Paměť těla je totiž na rozdíl od naší mysli mnohem dlouhodobější a některé energetické vtisky, různých zdrojů, se hojí složitě. Strach, zlost, bolest a z toho vyplývající psychické napětí a mentální bloky pak vedou k odmítání doteku i od těch nejbližších, aniž by byl zřejmý důvod. Absence či neschopnost tělesného uvolnění způsobují potíže  v patrnerství a při zastavení toku energie v některých místech našeho těla jsou příčinou onemocnění.

 

Léčení joni ( vaginální mapování)

 

 

Je specializovaným tantrickým rituálem, kdy se dotekem na jednotlivých energeticky důležitých bodech napomáhá k opětovnému zvědomění potlačených pocitů a vzpomínek, které se ukryly do tělesné tkáně, do našeho těla. Je to tedy citlivá terapeutická práce, která se věnuje místům, kam normální terapie nemůže vstupovat. Má velmi léčivé a očistné účinky. Masáž trvá cca 90 min a je při ní možno komunikovat, dávat zpětnou vazbu. Je to intimní prožitek založený na důvěře a upřímnosti, vycházející z vědomého tantrického přístupu na obou stranách .Je dobré se nejprve otevřít svým prožitkům a tantrické cestě při základní tantrické masáži a zvolit toto objevování např. při druhém setkání.

 

 

 

 

Masáž ženy od ženy

 

 

Tato varianta je v tantře zcela přirozená včetně intimní masáže. Technika masáže je stejná, energie masáže a rituálu je odlišná. Pro ženu je to podporující a bezpečné pole pro průzkum smyslnosti, citlivosti a hravosti. Cítí energii druhé ženy, spojující prožitek a pochopení.

U žen, které rády doplňují svoji jinovou energii, protože si stojí pevněji v té mužské, to může být cenná zkušenost, právě tak jako pro ty, které ženský dotyk vzrušuje a probouzí novou energii, byť jsou heterosexuální orientace.

 

 

Experimentální objevná setkávání v jiných dimenzích

 

 (cena a délka domluvou)

 

Při rozmanitosti doteků a forem rituálních masáží se nebráníme ani cestě za hranice našeho očekávání a představ, za rostoucí sexuální energií v jiném prostoru.

Chcete být např. svědkem masáže a narůstání sexuální energie své partnerky/partnera?

Chcete se zapojit do rituálu v průběhu masáže?

Jste muž a chcete poznat dotek muže i ženy najednou?

Jste žena a máte podobný záměr?

Nacítíme energii vašeho záměru a vytvoříme prostor k jeho uskutečnění při experimentálních masážích a terapiích.

 

Příklad rituálu:

 

Dvoubarevná masáž

Neumíte si vybrat, zda masáž od muže či ženy? Nebo vás láká něco nového? Zkuste obě energie najednou ve vzrušujícím koktejlu nebo láskyplném meditativním spočinutí. Ženský dotek kombinovaný s mužskou energií v jedné chvíli. Bezpečí a výzva zároveň, možnost ztratit se v novém pocitu opečovávání z obou stran. Dotekové lázně s pocitem přijetí "obou barev" je výzva nejen pro ženy, ale i odvážné hledající a celi...stvé muže. Naše čtyři "zkušené" ruce se přidají k Vašim a připravíte tak pro  partnerku - partnera zcela nový zážitek rozpuštění  za hranicí jeho představivosti v šestiruční masáži.. Vy sami zažijete radost z dávání doteku pod naším jemným energetickým vedením. Neobyčejný dárek si tak dáváte oba dva.
Míru intiminty si určujete sami, vhodné pro radost, pro kohokoliv..
 

 

Masáž muže od muže

Chcete-li zažít mužskou energii při tantrické masáži se silnějším dotekem a dynamikou, či naopak mužskou jemností a absolutní přítomností, nebojte se objednat, ať už jste gay, bisexuál nebo heterosexuál. V každém případě si odnesete nový zážitek a můžete odstranit některé předsudky v oblasti doteku, srovnat si vztah sám k sobě nebo k mužům obecně nebo naopak napravit něco pro vztah k ženám.

 

Vědomé BDSM techniky podle učení Johna Hawkena - Dark Eros

nebo energetické odzbrojování podle Andrew Barnese

lze začlenit dle domluvy

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic